Taisyklės

Informacija 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti teisingą prekių pristatymo vietą ir kontaktinį telefono numerį.

Prekės, naudojantis greitų siuntų tarnyba, pristatomos klientams Lietuvoje kiekvieną darbo dieną.

 

Prekių pristatymo sąlygos:

PRISTATYMO KAINA

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.

Atsiimant prekes parduotuvėje - už pristatymą mokėti nereikia.

Parduotuvę rasite, Verkių 44 Vilnius  Lietuva

PRISTATYMO TERMINAS

Prekės pristatomos per 10-15 d.d.

Po užsakymo visi terminai patikslinami. 

SVARBU

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo - priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo - priėmimo dokumente, bei dalyvaujant siuntų tarnybos atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, UAB MAVY STUDIJA yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

PRIVATUMAS

UAB MAVY STUDIJA  brangina savo lankytojų ir vartotojų slaptumą. Mūsų svetainės privatumo politika, duomenų apie lankytojus ir vartotojus kaupimas bei apsauga.

Vartotojų registracijos formoje lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją. Visa ši informacija nebus skelbiama viešai, padovanota, parduota ar kitokiais būdais atiduota tretiems asmenims. Vienintelis asmeninės informacijos kaupimo tikslas: maksimaliai tenkinti lankytojų poreikius.

Vartotojo vardą, el. pašto adresą siūloma naudoti kaip autoriaus kontaktinę informaciją rašant laiškus, atsiliepimus ir pan.
Vartotojo vardas, pavardė, adresas bus naudojami siunčiant laimėtus prizus, taip pat siunčiant nupirktas prekes.

UAB MAVY STUDIJA kompiuteriai neatsako už asmeninės informacijos pateiktos atsiliepimuose, komentaruose ir apžvalgose ir t.t. saugumą. Ši informacija yra vieša ir visiems prieinama, todėl kiekvienas lankytojas turi būti atsargus skelbdamas savo asmeninę informaciją straipsniuse ar komentaruose...

Jūs galite lankytis daugelyje mūsų tinklalapio puslapių nesuteikę apie save jokios informacijos, tačiau, jeigu Jūs norėsite naudotis kai kuriomis šiame tinklalapyje mūsų siūlomomis paslaugomis, mes prašysime mums pateikti Jūsų el. pašto adresą, telefono numerį – privalomi duomenys – taip pat Vardas, Pavardė ar įmonės pavadinimas bei kitą informaciją – neprivalomi duomenys.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS
 1. Prekės gali būti grąžinamos ar keičiamos per 14 (keturiolika) dienų, jei tos prekės nepatenka į negrąžinamų prekių sąrašą: „Mašinos ir mechaniniai įrenginiai (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 84.00), elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 85.00), šviestuvai (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 94.00“.
 2. Prekės nekeičiamos ir atgal nepriimamos:
 • jei praėjo daugiau nei 14 (keturiolika) dienų nuo prekės įsigijimo datos;
 • pirkėjas nepateikia kasos aparato čekio ar sąskaitos-faktūros;
 • prekė yra ne pilnos komplektacijos;
 • jei prekė buvo eksploatuota.
 1. Iš fizinių asmenų priimant grąžinamas prekes, įsigytas už grynuosius, turi būti pildomas prekių grąžinimo aktas.
 2. Iš juridinių asmenų priimant grąžinamas prekes, pirktas už grynuosius ar pavedimu, pirkėjas išrašo debetinę sąskaitą-faktūrą, pardavėjas priima prekes ir parašu patvirtina priėmimo faktą. Pinigai grąžinami į nurodytą pirkėjo sąskaitą, sumokant pavedimu. Pinigai gali būti išmokami grynaisiais, jei pirkėjas išmokamai sumai pateikia kasos pajamų orderį.

GARANTINĖS SĄLYGOS

 1. UAB “ MAVY STUDIJA” produkcijai suteikiama 24 mėn. garantija
 2. Garantija pradedama skaičiuoti nuo prekės pardavimo datos.
 3. Pateikiant prekę garantiniam remontui, būtina turėti prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą (pirkimo kvitą ar sąskaitą-faktūrą).
 4. Garantinis prekių remontas atliekamas per 15 darbo dienų.
 5. Garantija prekei netaikoma:
  • jei prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį ar buvo pažeistos naudojimo ir įrengimo sąlygos;
  • esant mechaniniams pažeidimams, kurie atsirado po to, kai prekė buvo perduota pirkėjui;
  • nukainuotoms (išparduodamoms) prekėms (pagal Mažmeninės prekybos taisyklių 15 punktą).
 6. Pogarantinį aptarnavimą atlieka serviso centras (Jonavos g. 60 Kaunas, Lietuva).
ATSISKAITYMO BŪDAI
 

Atsiskaityti už UAB MAVY STUDIJA prekes labai paprasta. Tereikia pasirinkti vieną iš siūlomų apmokėjimų būdų:

 

Mokėjimai.lt - pati populiariausia ir patogiausia atsiskaitymo sistema Lietuvoje. Naudodamiesi mokėjimai.lt galite atsiskaityti už įsigytas prekes nepriklausomai nuo to, kokiame Lietuvos banke turite sąskaitą.

 

PayPal - dažniausiai naudojama atsiskaitymo už internetinius pirkinius forma visame pasaulyje. Jeigu esate PayPal sistemos naudotojas už mūsų parduotuvėje įsigytas prekes atsiskaitysite greitai ir patogiai.